Prihlásiť

Dvere Internorm


Nový katalóg

POŠLEME VÁM

Kalkulácia

NAPÍŠTE NÁM
záručné podmienky »

Dvere Internorm

Bezpečnosť, komfort, špičková technológia, vycibrený vkus – toto všetko sa nahromadilo vo výrobkoch firmy INTERNORM, ktorý je popredným výrobcom na európskom trhu a disponuje s 85 ročnou skúsenosťou. Kým ste si nevyskúšali výrobky firmy Internorm, neviete, čo Vám môžu poskytnúť vchodové dvere!

 

Môžete si vyskúšať aj náš konfigurátor dverí, kde si môžete vytvoriť dvere presne podľa Vašich predstáv a následne priamo požiadť o vytvorenie cenovej ponuky. Otvoriť konfigurátor dverí.

 

Čistý dizajn
Internorm dvere očaria svojim dizajnom zvnútra aj zvonku, od rámu až po krídlo až po skryté kovanie dvier a integrované plošne lícujúce zapustené úchytky a rozety kovania.

Vynikajúca tepelná izolácia
Vďaka inovatívnym technológiám sú všetky Internorm dvere najvhodnejšie pre nízkoenergetické a pasívne domy. Ponúkajú maximálnu tepelnú izoláciu a energetickú efektivitu – s vynikajúcimi tepelnoizolačnými hodnotami UD až do 0,75 W/m2K.

Najlepšia ochrana
Internorm dvere sú zabezpečené viacbodovým uzamykaním ako aj tromi kusmi trojdimenzionálne nastaviteľného, plne skrytého kovania už sériovo v odolnostnej triede RC2. Na želanie môžu byť automatické uzamykacie systémy vybavené kontrolou vstupu.


Vytvorte si Vaše individuálne vchodové dvere z množstva kreatívnych modelov, farieb a skiel!

Hliníkové vchodové dvere

  • maximálne stabilné a antikorózne
  • s profilovanou alebo priamočiarou optikou krídla
  • 5-bodové uzamykanie sériovo

Drevo–hliníkové vchodové dvere

  • vysoko tepelnoizolačná termopena
  • už v štandarde vhodné pre pasívne domy
  • 3-bodové uzamykanie sériovo