Prihlásiť

Garážové brány Hörmann


Nový katalóg

POŠLEME VÁM

Kalkulácia

NAPÍŠTE NÁM
záručné podmienky »

Vstupné dvere ThermoPro

Vstupné oceľové dvere ThermoPro

Oceľové dvere ThermoPro od firmy Hormann dodávame s veľkým výberom motívov. Tieto cenovo výhodné dvere Vám poskytujú so sériovým viacnásobným blokovaním pocit bezpečia, šetria energiu vďaka vynikajúcej tepelnej izolácii a sú peknou vizitkou pre Váš domov.

Bez viditeľných rámov krídla

Vzhľad vstupných dverí Hormann ThermoPro presviedča. Tvarovo pekné hladké krídlo dverí z ocele bez viditeľného rámu krídla vyzerá jednoducho dobre.

Vysoká tepelná izolácia

Dnes sa všade v dome šetrí energiou. Dvere ThermoPro k tomu taktiež prispievajú. Vďaka krídlu dverí s hrúbkou 46 mm, ktoré je úplne vyplnené polyuretanovou tvrdenou penou, majú dvere vynikajúcu tepelnú izoláciu s hodnotou U do 1,2 W/m2K. Tým ušetrite energiu, teda aj peniaze!

Najlepšie utesnenie

Dvojité tesnenia na všetkých štyroch stranách s prídavným rohovým tesnením v oblasti nôh znamenajú pre Vás ochranu pred vetrom alebo nečasom. Tepelné straty sa znížia.

11-násobné zabezpečenie

Pretože sa Vy a Vaša rodina chcete cítiť doma bezpečne, sú všetky dvere ThermoPro vybavené sériovým viacnásobným blokovaním.

Bezpečnostné vybavenie WK 2 brániace vlámaniu

Mnohé motívy domových dverí si môžete zakúpiť aj s vybavením WK 2 – pre väčšiu bezpečnosť pre Vás a Vašu rodinu.

Overená značková kvalita

Všetky dvere ThermoPro sa vyrábajú podľa ISO 9001 a sú pravidelne podrobované najprísnejšim testom kvality. Podľa značky CE rozpoznáte zhodu dverí so smernicami ES podľa normy EN 14351-1. Dodržiavame všetky požiadavky na dvere stanovené v smernici.

 

Výhody:

  • Stabilné pri zaťažení vetrom
  • Nepriepustné
  • Zvuková izolácia
  • Tepelná izolácia