Prihlásiť

 


Nový katalóg

POŠLEME VÁM

Kalkulácia

NAPÍŠTE NÁM
záručné podmienky »

Čo by ste mali vedieť o renovácii

Dom je taký pevný ako jeho najslabšie miesto. K zvlášť slabým miestam starých domov patria okná. Často sú nedostatočne izolované, technicky prekonané a po desaťročiach užívania nie celkom funkčné. Dôsledok: prievan a hluk znižujú kvalitu bývania, spotreba paliva a náklady na vykurovanie narastajú do nepotrebných výšok. Kto teda vážne uvažuje o prestavbe alebo renovácii, mal by svoje okná podrobiť kritickému posúdeniu. S Internormom prebehne výmena okien takmer bez stopy!

Internorm vyrába svoje okná namieru, podľa individuálneho zadania. S neporovnateľným množstvom foriem, farieb, variant priečok a zasklení sú okná Internorm podstatným prínosom k zachovaniu pôvodnej fasády. A čo sa týka hodnoty bývania: s vynikajúcimi zvukovými a tepelnoizolačnými vlastnosťami, vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, dlhou životnosťou a funkčnosťou ako aj stálou krásou pri minimálnej údržbe prinášajú okná Internorm novú, trvalú kvalitu bývania do starých budov.

S Internormom je výmena okien v každom ohľade čistým riešením:
Váš odborný predajca Internormu spolu s Vami navrhne presný časový harmonogram.
Náročnosť upratovania by mala byť čo najnižšia. Preto sa najprv zakryjú okolité miesta - výmena okien prebieha samozrejme postupne. Pritom sa zvlášť dbá na to, aby sa nepoškodilo okolité murivo. Správne napojenie resp. optimálna spojovacia špára zaručí potrebnú tesnosť medzi oknom a murivom.